Постачальник - EXIMPLAST™ завод з виробництва гнучких армованих шлангів

Активне

EXIMPLAST™ завод з виробництва гнучких армованих шлангів

Виробляємо шланги з ПВХта поліуретану.

ТОРГОВІ ПРЕДСТАВНИКИ,ОПТ,ДРОПШИПІНГ

Для сільського господарства сівалки, зернопровід, обприскувач, зернодробілка

Для насосної техніки : мотопомпи, земснаряди, ассенізаторскі машини

Для вентиляційних систем та промислового кондиціонування

для харчової промисловості: перекачка води, мінеральних вод, соків, вина , молоко.

Ищем партнеров в:
АР Крим обл.; Вінницька обл.; Волинська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька обл.; Житомирська обл.; Закарпатська обл.; Запорізька обл.; Івано-Франківська обл.; Київська обл.; Кіровоградська обл.; Луганська обл.; Львівська обл.; Миколаївська обл.; Одеська обл.; Полтавська обл.; Рівненська обл.; Сумська обл.; Тернопільська обл.; Харківська обл.; Херсонська обл.; Хмельницька обл.; Черкаська обл.; Чернігівська обл.; Чернівецька обл.; За межами України обл.;
Условия:
Великий гурт
Мелкий опт
Самовивіз
Доставка на торгові точки
Доставімо кінцевому споживачу
Передплата
Надамо допоміжне та торгівельне обладнання
Галузь діяльності:
  • Сільське господарство
Дата: 26.05.2021
Компанія
EXIMPLAST
Основна продукція - спіральні бі - компонентні шланги, вироблені методом подвійного екструзії з використанням декількох матеріалів різної пластичності - тверда спіраль з полівінілхлориду або сталевого дроту, більш м'яка оболонка з ПВХ, поліуретану або інших видів еластичних полімерів.

Тверда спіраль надає шлангу властивостей жорсткої труби - тобто міцності на розрив і опір будь-яким видам деформації, а також достатньої твердості виробу. Пластична м'якша стінка відповідає за гнучкість і еластичність. Наші досягнення технології CF2 дозволили досягти максимальної адгезії двох пластичних матеріалів, що є основою механічної міцності гнучких армованих спіральних шлангів.

Ми ніколи не використовуємо у виробництві вторинної сировини, а це стабільність параметрів, їх відповідність стандартизованим значенням.

На замовлення клієнтів, ми надаємо нашій продукції спеціальних властивостей. Наприклад - морозостійкість (до -35 ° С), супер-еластичність, антисептичність або антистатичність і просто не стандартний колір. Спеціальні добавки до матеріалів вносяться на рівні полімеризації сировини, а не під час екструзії виробів. Це дуже важливо для стійкості характеристик - ми ніколи не робимо це на останній стадії виробництва.

Ми стежимо за всіма новинками науково і технічного прогресу і постійно розширюємо сфери використання нашої продукції. Полімерні армовані спіраллю бі - компонентні шланги технології CF2 є новітньою інноваційною продукцією в області промислового транспортування рідин, газів і сипких матеріалів.
Місто: Київ
Добавьте свою пропозицію співпраці и отримуйте пропозиції від потенційних партнерів.

Щотижня наш сайт відвідують тисячі підприємців, керівників, менеджерів з метою встановлення нових контактів. Використовуйте всі можливості стати успішніше!

Додати пропозицію
Positive SSL DMCA