Умови використання

Цей документ є пропозиція укласти Угоду про використання послуг, що надаються за допомогою сайту ukrpartner.com (ukrpartner.ua) (далі - «Сервіс»), на викладених нижче умовах.

1. Користуючись Сервісом, Ви погоджуєтеся з тим, що:

1.1. Ви ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сервісу.

1.2. початок використання Вами Сервісу означає, що Ви приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з Вашого боку. Використання Сервісу на інших умовах не допускається.

1.3. Якщо Ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на його висновок, Вам слід негайно припинити будь-яке використання Сервісу.

1.4. Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінено власником Сервісу без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на сайті http://ukrpartner.com/ (ukrpartner.ua), якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

2. приймаючи цю Угоду, Ви підтверджуєте та гарантуєте, що:

2.1. Ви володієте всіма необхідними правами і повноваженнями для укладення цієї Угоди і виконання;

2.2. Використання Сервісу буде здійснюватися Вами виключно для цілей, дозволених цією угодою з дотриманням положень, а так само вимог застосовного права і загальноприйнятої практики;

2.3. Ви не будете здійснювати будь-яких дій, які вступають в протиріччя або перешкоджають надання Сервісу (або роботі відповідного обладнання, мереж, або програмного забезпечення, за допомогою яких надається Сервіс)

2.4. Використання Вами Сервісу для конкретних цілей не порушує майнових і / або особистих немайнових прав третіх, а так само заборон і обмежень, встановлених чинним правом, в тому числі без обмеження: авторські та суміжні права, права на товарні знаки, знаки обслуговування і зазначення походження товарів, права на промислові зразки, права на використання зображень людей, живих або померлих і т.д., і Вами отримані всі необхідні дозволи від уповноважених осіб.

3. приймаючи цю Угода, Ви розумієте і визнаєте, що:

3.1. сервіс призначений для використання в особистих або комерційних цілях.

3.2. сервіс призначений для розміщення інформації як про товари і послуги, так і наміри, пов'язаних з використанням таких товарів і послуг.

3.3. власник Сервісу ніяк не пов'язаний з матеріалами, розміщеними третіми особами в мережі Інтернет (далі за текстом - «контент»), і не здійснює перевірку змісту, достовірності і безпеки цих матеріалів, а так само їх відповідності вимогам чинного права, і наявності у Вас необхідного обсягу прав на їх використання.

3.4. при користуванні Сервісу Ви можете отримати контент, який можете порахувати містить інформацію образливого чи непристойного характеру, а також порушує застосовне право і права третіх осіб.

3.5. всю відповідальність за зміст контенту і відповідність його вимогам чинного права несе особа, яка створила цей текст і (або) розмістила його в мережі Інтернет.

3.6. Використання Сервісу здійснюється на Ваш ризик. ви самостійно приймаєте рішення про його використанні для задоволення Ваших індивідуальних або комерційних потреб і здійснюєте під свою відповідальність незалежний вибір контенту, адрес його розміщення, дотримання умов його замовлення і придбання, а також використання послуг зв'язку, що надаються третіми особами.

3.7. сервіс надається на умовах «як є», в зв'язку з чим Ви не представляються які-небудь гарантії, що Сервіс буде відповідати Вашим вимогам; послуги будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок; результати, які можуть бути отримані з використанням Сервісу, будуть точними і надійними; якість будь-якого продукту, послуги, інформації та іншого контенту, отриманого з використанням Сервісу, буде відповідати Вашим очікуванням; Усе помилки в програмному забезпеченні Сервісу будуть виправлені.

3.8. оскільки Сервіс знаходиться на стадії тестування та постійного доповнення та оновлення нових функціональних можливостей, форма і характер послуг, що надаються можуть час від часу змінюватися без Вашого попереднього повідомлення. Власник Сервісу має право за власним розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання послуг (Або будь-яких окремих функцій у рамках послуг) всім користувачам взагалі або Вам, зокрема, без Вашого попереднього повідомлення.

3.9. Сервіс може містити посилання на інші ресурси, при цьому власник Сервісу не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів, за їх контент і рекламні матеріали, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням даних ресурсів, їх контенту або реклами.

3.10. Ви несете виключну відповідальність за будь-яке порушення Ваших зобов'язань, встановлених цією Угодою та (або) чинним правом, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може понести власник Сервісу і інші треті особи).

3.11. власник Сервісу усувається від якої б то не було відповідальності в зв'язку з допущеними Вами порушеннями, а також заподіянням Вам шкоди або збитків при зазначених вище обставин.

3.12. За будь-яких обставин відповідальність власника Сервісу обмежена 10 (десятьма) гривнями і покладається на нього при наявності в його діях провини.

4. Умови ліцензії на використання Сервісу:

4.1. всі виключні права на Сервіс, включаючи всі його охороноспроможними компоненти, зберігається за власником Сервісу.

4.2. вам надається невиключна (проста) непередавана ліцензія на функціональне використання Сервісу, включаючи його програмне забезпечення, без зобов'язань по виплаті окремого винагороди. Використання Сервісу іншими способами прямо заборонено.

4.3. Не допускається копіювання (відтворення) Сервісу, включаючи його програмне забезпечення і інші компоненти, внесення в нього будь-яких змін, декомпілювання програми або бази даних Сервісу, а також вивчення, дослідження або випробування функціонування такої програми з метою визначення ідей і принципів, що лежать в основі будь-якого елемента програми.

4.4. Надання послуг в рамках Сервісу може супроводжуватися рекламою. Така реклама може адресуватися Вам в залежності від вмісту інформації, що зберігається при Вашому зверненні до Сервісу або в залежності від іншої інформації.

4.5. Порядок, форма і обсяг реклами, що розміщується в сервісі, може змінюватися без надання Вам окремого повідомлення.

5. Інші умови:

5.1. До цієї Угоди і відносинам Сторін застосовується право Українського законодавства.

5.2. Всі суперечки по справжньому Угоди і в зв'язку з ним підлягають розгляду українськими судами в Відповідно до загальних правил підсудності.

5.3. визнання судом будь-якого положення цього Угоди недійсним або підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності або невиконання інших положень Угоди.

5.4. Ви погоджуєтеся, що Вам можуть направлятися повідомлення, інформація рекламного характеру та інформаційні листи, в тому числі повідомлення про внесення змін до Сервіс або цієї Угоди, за допомогою електронної пошти або шляхом розміщення інформації в межах Сервісу.

5.5. Цей документ створює повне угоду між Сторонами з моменту його прийняття Вами відповідно зі ст.1 Угоди і скасовує всі раніше досягнуті або передбачувані домовленості.