Постачальник - Продаж великогаабритної упаковки для будь-яких потреб

Активне

Продаж великогаабритної упаковки для будь-яких потреб“Лайнер Бег Україна” — ведуча компанія з виробництва: Біг бегів, Лайнер бегів та поліпропіленових вкладишів в напіввагони. Шукаєте потрібне гнучке рішення? Ми готові втілити в життя будь-які ваші ідеї!


За допомогою наших великогабаритних м`яких поліпропіленових вантажних контейнерів, вирішимо вашу потребу. Виконуємо як пошив стандартних Біг бегів, так і під індивідуальні параметри та технічні вимоги Клієнта.


Біг-бег — міцна тара різних розмірів для перевезення та зберігання різних матеріалів, переважно сипких. М’які контейнери (біг-бег) знайшли застосування у будівництві (пісок, цемент, галька), хімічній (мінеральні добрива), сільськогосподарській (зерно, ґрунт) та в інших сферах.


Вкладиші в залізничний напіввагон виготовлені з поліпропіленової тканини. Розміри вкладиша – під стандартний напіввагон (довжина – 13.200 м; ширина – 3.200 м; висота – 2.300 м). Вагонні вкладиші застосовують під час перевезення сипучої харчової, хімічної продукції та інших сипучих вантажів у залізничному рухомому складі.

Контейнерні вкладки застосовуються для транспортування вантажів у контейнерах ISO (ISO).Вкладиші в контейнери можна застосовувати як для харчових (цукор, борошно, чай тощо), так і промислових (сірка, добрива та ін.) вантажів. Однією з переваг використання такого пакування є простота установки
Ищем партнеров в:
АР Крим обл.; Вінницька обл.; Волинська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька обл.; Житомирська обл.; Закарпатська обл.; Запорізька обл.; Івано-Франківська обл.; Київська обл.; Кіровоградська обл.; Луганська обл.; Львівська обл.; Миколаївська обл.; Одеська обл.; Полтавська обл.; Рівненська обл.; Сумська обл.; Тернопільська обл.; Харківська обл.; Херсонська обл.; Хмельницька обл.; Черкаська обл.; Чернігівська обл.; Чернівецька обл.; За межами України обл.;
Умови:
Великий гурт
Мелкий гурт
Самовивіз
Доставимо на склад покупця
Відправимо кур'єрськими компаніями
Передплата
Є сервіс і гарантійне обслуговування
Є навчання та консультації
Проведемо заходи щодо стимулювання збуту
Галузь діяльності:
  • Тара та упаковка
Дата: 04.07.2024
Компанія
Лайнер Бег Україна
Переваги, які ми надаємо:
1. Оперативна обробка та виготовлення замовлень;
2. Сучасне професійне обладнання;
3. Якісні та сертифіковані матеріали для виробництва;
4. Індивідуальне пошиття та підбір параметрів виробу під Ваш вантаж;
5. Власний імпорт сировини;
6. Відповідальність за кожне замовлення та кожного Клієнта;
7. Великі виробничі потужності;
8. Висококваліфікований менеджмент;
9. Індивідуальні ціни та гнучка система знижок;
10. Швидка доставка та постпродажний сервіс.

У нас Ви можете замовити зразок для тестування, для більш детальнійшого ознайомлення з продукцією.

Співпрацювати з виробником завжди вигідно і безбечно.

Конкурентні ціни та висока якість.


Місто: Chernigiv
Добавьте свою пропозицію співпраці и отримуйте пропозиції від потенційних партнерів.

Щотижня наш сайт відвідують тисячі підприємців, керівників, менеджерів з метою встановлення нових контактів. Використовуйте всі можливості стати успішніше!

Додати пропозицію
Positive SSL DMCA Privacy Policy