Постачальник - М'ясні та ковбасні вироби

Активне

М'ясні та ковбасні вироби

Готові до вживання обіди, ковбасні вироби, сосиски\сардельки, консерви м'ясні та овочеві.

Виробництво Польща. Приємна ціна. Надійні партнери.
Ищем партнеров в:
АР Крим обл.; Вінницька обл.; Волинська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька обл.; Житомирська обл.; Закарпатська обл.; Запорізька обл.; Івано-Франківська обл.; Київська обл.; Кіровоградська обл.; Луганська обл.; Львівська обл.; Миколаївська обл.; Одеська обл.; Полтавська обл.; Рівненська обл.; Сумська обл.; Тернопільська обл.; Харківська обл.; Херсонська обл.; Хмельницька обл.; Черкаська обл.; Чернігівська обл.; Чернівецька обл.; За межами України обл.;
Условия:
Великий гурт
Мелкий опт
Самовивіз
Доставімо на склад покупця
Доставка на торгові точки
Передплата
Надамо відстрочку платежу
Надамо допоміжне та торгівельне обладнання
Галузь діяльності:
  • Продукти харчування, напої
Дата: 17.05.2022
Компанія
ІЛВІОЛІ
Ми міжнародна компанія, що займається внутрішньою та зовнішньою торгівлею. Наша команда складається з фахівців з більш ніж 20 річним досвідом роботи в цій галузі. Тема продажу та логістики - це не тільки їх робота, а й захоплення.

Знання та професіоналізм наших співробітників дозволили нам створити компанію, яка надає послуги у сфері пошуку продуктів на європейському ринку, необхідних вам та вашому бізнесу. Ми гарантуємо комплексне обслуговування - від пошуку товару до доставки його безпосередньо до клієнта. Все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з нами та сказати, які товари / види продукції вас цікавлять, а ми зробимо все інше.
Місто: Ивано-Франковск
Добавьте свою пропозицію співпраці и отримуйте пропозиції від потенційних партнерів.

Щотижня наш сайт відвідують тисячі підприємців, керівників, менеджерів з метою встановлення нових контактів. Використовуйте всі можливості стати успішніше!

Додати пропозицію
Positive SSL DMCA