Постачальник - Співпраця,Дропшипінг,Гуртова торгівля !!!

Активне

Співпраця,Дропшипінг,Гуртова торгівля !!!

Bosch Mini — дитяча модель справжніх інструментів і приладів. Іграшки функціональні, сприяють розвитку уяви та допомагають дитині розвивати дрібну моторику рук. Усі іграшки виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають технічному регламенту безпечності іграшок та пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу, тому нешкідливі для здоров’я та є безпечними для використання дітьми від трьох років (якщо менший вік не вказано на упаковці або в інструкції з експлуатації). Німецький виробник задекларував також відповідність іграшок технічним стандартам та директивам Європейського союзу.

Якщо Ви зацікавлені у налагодженні співпраці з нами просимо звертатись за телефоном (Viber, Telegram, WhatsApp) або електронною поштою.
Ищем партнеров в:
АР Крим обл.; Вінницька обл.; Волинська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька обл.; Житомирська обл.; Закарпатська обл.; Запорізька обл.; Івано-Франківська обл.; Київська обл.; Кіровоградська обл.; Луганська обл.; Львівська обл.; Миколаївська обл.; Одеська обл.; Полтавська обл.; Рівненська обл.; Сумська обл.; Тернопільська обл.; Харківська обл.; Херсонська обл.; Хмельницька обл.; Черкаська обл.; Чернігівська обл.; Чернівецька обл.; За межами України обл.;
Условия:
Великий гурт
Мелкий опт
Самовивіз
Доставімо на склад покупця
Відправимо кур'єрськими компаніями
Доставімо кінцевому споживачу
Передплата
Надамо розстрочку
Надамо відстрочку платежу
Є навчання та консультації
Надамо допоміжне та торгівельне обладнання
Пропонуємо маркетингову підтримку
Проведемо заходи щодо стимулювання збуту
Галузь діяльності:
  • Дитячий світ
Дата: 20.02.2022
Компанія
ТОВ "Інструментаріум"
Наша компанія Instrumentarium — офіційний партнер Bosch, лідер на українському ринку серед продажів електроінструментів, вимірювальних приладів, садової техніки, аксесуарів. З 2013 року ми продаємо виключно високоякісний, оригінальний, сертифікований інструмент по найсправедливішим цінами.
Розпочинаємо реалізацію сертифікованих і безпечних товарів для дітей.
Місто: Київ
Добавьте свою пропозицію співпраці и отримуйте пропозиції від потенційних партнерів.

Щотижня наш сайт відвідують тисячі підприємців, керівників, менеджерів з метою встановлення нових контактів. Використовуйте всі можливості стати успішніше!

Додати пропозицію
Positive SSL DMCA