Поставщик - Бакалея, сухі сніданкі , рисові хлібці ТМ "Жменька"

Активное

Бакалея, сухі сніданкі , рисові хлібці ТМ "Жменька"

Торгова марка «Жменька» успішно існує вже 19 років, та має численну кількість прихильників, та велику ступінь лояльності українського покупця.


Враховуючи ті надбання у сфері здорового харчування, що здобула наша компанія за роки плідної роботи, ми розраховуємо на успішну та плідну співпрацю.


1. Новинка!!! Вівсяна каша в стаканчиках QUICKEAT від ТМ «Жменька» - це добірні вівсяні пластівці, до яких додали молоко, натуральні ягоди і шматочки фруктів, помістили все це в зручну герметичну ємність. QUICKEAT - це самий простий і зручний спосіб отримати ідеальну вівсяну кашу з улюбленими ягодами або фруктами. Просто зніміть кришку з приєднаною до неї ложкою, залийте гарячу воду - і через три хвилини отримуєте на сніданок ароматну і смачну вівсянку.


2. Гарніри Tasty Mix від ТМ Жменька у ВАРОЧНИХ ПАКЕТАХ (!). Готові суміші з популярних круп які дуже зручно та просто готувати завдяки розміщенню їх у пакетах для варки.


3. Ланчі в стаканах quickLUNCH. Оригінальні і нетривіальні страви з кус-кусом, що лише заливаються окропом (ложка всередині)!


Основні працюючі категорії продуктів, які ми хотіли б Вам запропонувати:


1. Новинка 2018 року у новому дизайні 2020 року, яка отримала грандіозний рестайлінг та оновлення складу. GRANOLA від ТМ «Жменька». Смачний, ХРУСТКИЙ та поживний цільнозерновий сніданок або перекус, що не потребує приготування! Granola виготовлена із вівсяних пластівців, солодких ягід чи фруктів, насіння соняшника та гарбуза, хрустких кукурудзяних кульок, вишуканого кеш’ю та мигдалю, які запечені в солодкому сиропі з медом до золотистого кольору та веселого хрусту!!!


2. Хлібці рисові ТМ ЖМЕНЬКА – одна з найпопулярніших серій, що дуже швидко завоювала лідируючі позиції у нашому асортименті та серед покупців. Щорічне зростання продажів цієї категорії (в штуках) складає до 50-70%. Наша компания займає до 50% долі ринку в сегменті рисових хлібців, та є безумовним лідером категорії.


3. Просте рішення ТМ ЖМЕНЬКА - це справжні смачні рецепти, створені професійним шеф-кухарем. Новий сегмент якій тільки знаходиться на етапі свого зростання та має великі перспективи. Інформація по ньому додається в файлі.


4. ТМ ЖМЕНЬКА Порційна – Крупи ТМ «Жменька» у зручних пакетиках для варки — продукти вищої якості, що пройшли додатковий відбір і очистку. Це ТОП лінійка що займає до 40% наших загальний обсягів продажу.


5. ТМ ЖМЕНЬКА ЕКЗОТІК - серія унікальних та рідких продуктів - СУПЕРФУДІВ, це надбання та гордість для любого магазину, що опікується харчуванням своїх клієнтів, та формує для них вибір у асортименті здорового раціону.


6. ТМ ЖМЕНЬКА Преміум - це преміальні й екзотичні види рису ТМ "Жменька", а також нетрадиційні для української кухні крупи. Відмінне поєднання відбірної сировини та сучасних технологій, комп'ютерного відбору та шліфування рису дозволяють отримати чудову і корисну їжу.


Ищем партнеров в:
АР Крым обл.; Винницкая обл.; Волынская обл.; Днепропетровская обл.; Донецкая обл.; Житомирская обл.; Закарпатская обл.; Запорожская обл.; Ивано-Франковская обл.; Киевская обл.; Кировоградская обл.; Луганская обл.; Львовская обл.; Николаевская обл.; Одесская обл.; Полтавская обл.; Ровенская обл.; Сумская обл.; Тернопольская обл.; Харьковская обл.; Херсонская обл.; Хмельницкая обл.; Черкасская обл.; Черниговская обл.; Черновицкая обл.; За пределами Украины обл.;
Условия:
Крупный опт
Мелкий опт
Самовывоз
Доставим на склад покупателя
Предоставим отсрочку платежа
Есть обучение и консультации
Предлагаем маркетинговую поддержку
Область деятельности:
  • Продукты питания, напитки
Дата: 17.09.2020
Компания
ТОВ Фабрика бакалейних продуктів
Компанія «Фабрика бакалейних продуктів» – лідер українського ринку бакалії в сегменті продуктів для здорового харчування.
Завдяки добре розвиненій дистриб'юторській мережі ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів» охоплює більше 80% українського ринку преміальних круп.
Продукція під ТМ «Жменька»:

► створює фундамент для здорового і збалансованого харчування
► бере все найкраще від природи, дозволяючи насолоджуватися справжнім смаком здорової їжі
► формує культуру споживання рису, тростинного цукру та інших корисних для здоров'я продуктів

Фактори успіху компанії «Фабрика бакалейних продуктів», які стали основою для досягнення лідерства в сегменті натуральних продуктів для здорового харчування:

✔ СУЧАСНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС
1. потужне виробниче обладнання дозволяє розвивати одночасно кілька перспективних напрямків діяльності: виробництво круп, цукру, морської харчової солі
2. сучасні технологічні лінії - досягнення високих показників продуктивності і можливість фасувати продукцію в порційну, в м'яку поліпропіленову і картонну упаковки з підвищеною міцністю
3. виняткова система трьохетапного очищення сировини спрямована на виробництво чистої корисної і високоякісної продукції

4. власна лабораторія, що має атестацію Державного метрологічного нагляду - здійснення контролю якості на всіх етапах виробничого процесу
Добавьте свое предложение сотрудничества и получайте предложения от потенциальных партнеров.

Еженедельно наш сайт посещают тысячи предпринимателей, руководителей, менеджеров с целью установления новых контактов. Используйте все возможности стать успешнее!

Добавить предложение
Positive SSL DMCA