Поставщик - Шукаю дилерів по Україні для збільшення продаж автомобільних рідин.

Активное

Шукаю дилерів по Україні для збільшення продаж автомобільних рідин.

Шукаю дилерів по Україні для збільшення продаж автомобільних рідин.


Я представляю ТОВ "Компанія Веста ЛТД" (м.Дніпро).


Хотів б запропонувати співробітництво на взаємно вигідних умовах.


В Україні ми є офіційним представником компанії «ATLANTICMANUFACTURING LLC» Об’єднанні Арабські Емірати та компанії Amtra(Група Amtra є групою компаній, утворених шляхом злиття трьох компаній - Amtra, Nanochem і Five Star Polska)Польща.


ATLANTIC Lubricants пропонує широкий вибір високоякісних та високопродуктивних масел, які підходять для різних галузей промисловості та застосування. Вони розробляються та виробляються з використанням найсучасніших технологій, а потім повністю тестуються.


Moje Avto MA Professional - це лінійка продуктів, призначених для професійного використання в майстернях і службах будь-якої спеціалізації в області обслуговування і ремонту автомобілів. Лінія дебютувала навесні 2013 року. В даний час він містить більше 60 спеціалізованих складів - в тому числі аерозольних мастильних матеріалів, засобів для чищення, знежирення, технічного обслуговування, експлуатаційних рідин, ущільнень і засобів захисту різьблення. У 2016 році асортимент продукції MA Professional було розширено з новою категорією продуктів - MA Professional EMPEX і POWER.


Ищем партнеров в:
Винницкая обл.; Волынская обл.; Днепропетровская обл.; Донецкая обл.; Житомирская обл.; Закарпатская обл.; Запорожская обл.; Ивано-Франковская обл.; Киевская обл.; Кировоградская обл.; Луганская обл.; Львовская обл.; Николаевская обл.; Одесская обл.; Полтавская обл.; Ровенская обл.; Сумская обл.; Тернопольская обл.; Харьковская обл.; Херсонская обл.; Хмельницкая обл.; Черкасская обл.; Черниговская обл.; Черновицкая обл.;
Условия:
Крупный опт
Отправим курьерскими компаниями
Есть обучение и консультации
Область деятельности:
  • Авто-, мото-, велотехника
  • Нефтепродукты, топливо
  • Сельское хозяйство
  • Услуги, обслуживание, сервис, субподряды
Дата: 13.01.2020
Компания
"Веста"
Офіційним і ексклюзивним представником компанії ATLANTIC Grease & Lubricant на території України є ПП «Веста». Співробітники нашого підприємства-це висококласні фахівці в сфері продажів автозапчастин та паливно-мастильних матеріалів, що мають багаторічний досвід. Вони допоможуть підібрати той продукт, який підходить саме Вам, що допоможе заощадити Ваш час і Ваші гроші!
Город: Дніпро
Добавьте свое предложение сотрудничества и получайте предложения от потенциальных партнеров.

Еженедельно наш сайт посещают тысячи предпринимателей, руководителей, менеджеров с целью установления новых контактов. Используйте все возможности стать успешнее!

Добавить предложение
Positive SSL DMCA