Поставщик - Мастильні матеріали Atlantic

Активное

Мастильні матеріали Atlantic

«ATLANTIC MANUFACTURING LLC» - найсучасніший в Об’єднаних Арабських Еміратах, завод з виробництва технічних олив та мастил, побудований в 1998 році компанією «ATLANTIC MANUFACTURING LLC» за участю німецьких фахівців.


Оливи і мастила ATLANTIC виробляються за технологією і з застосуванням присадок світового лідера галузі в розробки мастильних матеріалів - компанії AFTON.


На підприємстві діє сертифікована система управління якістю ISO 9001:2008 Certified

Контроль якості сировини і мастильних матеріалів на всіх етапах виробництва забезпечує сучасна лабораторія заводу, сертифікована за стандартом ISO 17025 Accreditation Certified.

Оливи і мастила ATLANTIC відповідають високим вимогам міжнародних стандартів API, ASTM та NGLI, що підтверджують ліцензії.


Моторні оливи, промислові оливи та мастильні матеріали ATLANTIC мають відповідні сертифікати та схвалення провідних виробників техніки, таких як MAN, Deutz, Mercedes Benz, Porsche, Volvo, Renault, Cummins, VW та інших.


ATLANTIC Lubricants пропонує широкий вибір високоякісних та високопродуктивних масел, які підходять для різних галузей промисловості та застосування. Вони розробляються та виробляються з використанням найсучасніших технологій, а потім повністю тестуються.


Ищем партнеров в:
Винницкая обл.; Волынская обл.; Днепропетровская обл.; Донецкая обл.; Житомирская обл.; Закарпатская обл.; Запорожская обл.; Ивано-Франковская обл.; Киевская обл.; Кировоградская обл.; Луганская обл.; Львовская обл.; Николаевская обл.; Одесская обл.; Полтавская обл.; Ровенская обл.; Сумская обл.; Тернопольская обл.; Харьковская обл.; Херсонская обл.; Хмельницкая обл.; Черкасская обл.; Черниговская обл.; Черновицкая обл.;
Условия:
Крупный опт
Отправим курьерскими компаниями
Есть обучение и консультации
Область деятельности:
  • Авто-, мото-, велотехника
  • Нефтепродукты, топливо
  • Сельское хозяйство
  • Услуги, обслуживание, сервис, субподряды
Дата: 03.03.2020
Компания
ТОВ "Компанія "Веста ЛТД"
Офіційним і ексклюзивним представником компанії ATLANTIC Grease & Lubricant на території України є ПП «Веста». Співробітники нашого підприємства-це висококласні фахівці в сфері продажів автозапчастин та паливно-мастильних матеріалів, що мають багаторічний досвід. Вони допоможуть підібрати той продукт, який підходить саме Вам, що допоможе заощадити Ваш час і Ваші гроші!
Город: Дніпро
Добавьте свое предложение сотрудничества и получайте предложения от потенциальных партнеров.

Еженедельно наш сайт посещают тысячи предпринимателей, руководителей, менеджеров с целью установления новых контактов. Используйте все возможности стать успешнее!

Добавить предложение
Positive SSL DMCA