Поставщик - Оптовий продаж дитячих товарів провідних виробників

Активное

Оптовий продаж дитячих товарів провідних виробників

Оптова база дитячих товарів пропонує дитячі аксесуари, які так необхідні для щоденного догляду за дитиною і турботи про неї. Ми забезпечимо Вас найбільш важливими дитячими аксесуарами. Будь то приналежності для особистої гігієни малюка, банні приналежності , аксесуари для годування і багато іншого.

Для комфорту малюків пропонуємо великий вибір товарів для транспортування і не тільки. У нашому магазині Ви зможете придбати зручні та безпечні стільчики для годування, сумки-кенгуру, слінги, віжки, коляски, автокрісла і супутні товари.

Також наш оптовий магазин зможе урізноманітнити дозвілля дитини величезним вибором різних іграшок. Наш каталог запропонує Вам іграшки для малюків, спортивно-розвиваючі і мякі іграшки, ігрові комплекси та набори, дитячі електромобілі, велосипеди, ходунки, гойдалки і каталки, самокати та санки.

Ми дорожимо своїми клієнтами і пропонуємо кращу європейську продукцію відомих брендів для Ваших малюків. Товари сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

Простий і зручний каталог інтернет магазину допоможе Вам істотно заощадити час і принесе задоволення від покупок, зможемо Вас приємно здивувати не тільки широким асортиментом , а й ціновою політикою.
Ищем партнеров в:
АР Крым обл.; Винницкая обл.; Волынская обл.; Днепропетровская обл.; Донецкая обл.; Житомирская обл.; Закарпатская обл.; Запорожская обл.; Ивано-Франковская обл.; Киевская обл.; Кировоградская обл.; Луганская обл.; Львовская обл.; Николаевская обл.; Одесская обл.; Полтавская обл.; Ровенская обл.; Сумская обл.; Тернопольская обл.; Харьковская обл.; Херсонская обл.; Хмельницкая обл.; Черкасская обл.; Черниговская обл.; Черновицкая обл.; За пределами Украины обл.;
Условия:
Крупный опт
Мелкий опт
Доставим на склад покупателя
Отправим курьерскими компаниями
Доставим на торговые точки
Доставим конечному потребителю
Предоплата
Предоставим рассрочку
Предоставим отсрочку платежа
Есть сервис и гарантийное обслуживание
Предлагаем маркетинговую поддержку
Область деятельности:
  • Детский мир
Дата: 24.01.2019
Компания
Добавьте свое предложение сотрудничества и получайте предложения от потенциальных партнеров.

Еженедельно наш сайт посещают тысячи предпринимателей, руководителей, менеджеров с целью установления новых контактов. Используйте все возможности стать успешнее!

Добавить предложение
Positive SSL DMCA