Дилер - Куплю продукцію тм Ferrero: Kinder, Raffaello Великий Гурт

Активне

Куплю продукцію тм Ferrero: Kinder, Raffaello Великий Гурт

Наша компанія висловлює зацікавленість у встановленні партнерських відносин з компаніями, які спеціалізуються на імпорті або оптовій торгівлі продукцією торгової марки Ferrero, включаючи Kinder, Raffaello та Ferrero Rocher.


Ми зацікавлені у розширенні асортименту та пропонуємо можливість для співпраці в плані просування та поширення продукції Ferrero на ринку.

Якщо ваша компанія зацікавлена у співпраці з нами, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером вказаним в об'яві а для подальшого обговорення можливих варіантів співпраці.
Ведем деятельность в:
АР Крим обл.; Вінницька обл.; Волинська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька обл.; Житомирська обл.; Закарпатська обл.; Запорізька обл.; Івано-Франківська обл.; Київська обл.; Кіровоградська обл.; Луганська обл.; Львівська обл.; Миколаївська обл.; Одеська обл.; Полтавська обл.; Рівненська обл.; Сумська обл.; Тернопільська обл.; Харківська обл.; Херсонська обл.; Хмельницька обл.; Черкаська обл.; Чернігівська обл.; Чернівецька обл.; За межами України обл.;
Умови:
Закуповуємо великим оптом
Самовивіз
Передплата
Цікавить відстрочка платежу
Розглянемо пропозиції в наступних рубриках:
  • Продукти харчування, напої
Дата: 23.02.2024
Компанія
Смарт Дистрибуція

Місто: Одеса
Добавьте свою пропозицію співпраці и отримуйте пропозиції від потенційних партнерів.

Щотижня наш сайт відвідують тисячі підприємців, керівників, менеджерів з метою встановлення нових контактів. Використовуйте всі можливості стати успішніше!

Додати пропозицію
Positive SSL DMCA Privacy Policy