Дилер - Шукаю постачальників для дропшипінгу дитячих товарів

Активне

Шукаю постачальників для дропшипінгу дитячих товарів

Ми магазин дитячих товарів і одягу 0-6 років. Збираємо сумочки для мам і діток в пологовий, подарункові набори на гендер-паті, хрещення і тд.


Цікавить дитячий одяг ясельна група та до 6 років.


Також потрібні засоби догляду: підгузники, серветки вологі, гігієна для малюків і мами, пустушки/бутилочки, постіль/пеленки, рушники, крижми, посуд, іграшки.


У нас є сайт для розміщення товарів, а також сторінка в Інстаграмі, фейсбуці і тікток. А також відкриваємо стаціонарний магазин у місті Києві.
Ведем деятельность в:
АР Крим обл.; Вінницька обл.; Волинська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька обл.; Житомирська обл.; Закарпатська обл.; Запорізька обл.; Івано-Франківська обл.; Київська обл.; Кіровоградська обл.; Луганська обл.; Львівська обл.; Миколаївська обл.; Одеська обл.; Полтавська обл.; Рівненська обл.; Сумська обл.; Тернопільська обл.; Харківська обл.; Херсонська обл.; Хмельницька обл.; Черкаська обл.; Чернігівська обл.; Чернівецька обл.; За межами України обл.;
Умови:
Закуповуємо великим оптом
Закуповуємо мелким оптом
Доставимо на склад
Доставка кінцевому споживачу
Передплата
Цікавить відстрочка платежу
Розглянемо пропозиції в наступних рубриках:
  • Дитячий світ
Дата: 09.10.2023
Компанія
Стефанишин Тетяна Зіновіївна
Наша компанія до недавнього часу працювала тільки в інстаграмі , займалися дитячим одягом, в'язаними іграшками, комбінезонами та пледами ручної роботи, а також товарами для рукоділля, перед війною працювали над розробкою інтернет-магазину, але все заморозилося і от зараз тільки завершуємо налаштування сайту - інтернет-магазину, тому хочемо розширювати свій асортимент за допомогою дропшипінгу і шукаємо для цього надійних постачальників.
Сайт поки що доробляємо, тому ще не перенесений на домен
Місто: Київ
Добавьте свою пропозицію співпраці и отримуйте пропозиції від потенційних партнерів.

Щотижня наш сайт відвідують тисячі підприємців, керівників, менеджерів з метою встановлення нових контактів. Використовуйте всі можливості стати успішніше!

Додати пропозицію
Positive SSL DMCA Privacy Policy